Charakteristika hydroizolačních systémů
pro rodinné  a bytové domy

Popis

Hydroizolační folie jsou vyrobeny za přísné kontroly kvality speciální technologií z měkčeného polyvinylchloridu  / mPVC /.

Použití foliových hydroizolačních systémů

Použití  uvedených folií v důsledku jejich velmi příznivých vlastností je vhodné zejména u členitých  nadzemních i podzemních  spodních staveb rodinných domů, kde je důležité dokonalé opracování jednotlivých detailů jako jsou rohy, kouty, hrany a prostupy rozvodů zdravotechniky.
Výše uvedené hydroizolační materiály  jsou multifunkční jednovrstvé folie odolné proti zemní vlhkosti, tlakové vodě,  radonu a  výluhům ze stavebních materiálů nebo podložních vrstev terénu.

Přednosti foliových systémů

Na rozdíl od všech na trhu známých asfaltových lepenek (i modifikovaných) majících omezenou životnost do 20 roků, má KAŽDÁ FOLIOVÁ IZOLACE předpokládanou ŽIVOTNOST MINIMÁLNĚ 50 roků.
K čemu je obecně izolace ve spodní stavbě, která po 20 letech neplní svoji základní funkci vodotěsnosti a plynotěsnosti?

Vlastnosti

  • Značná odolnost proti stárnutí,  prorůstání kořenů, mirkoorganismům a zejména mechanickému namáhání (proražení) při vlastních stavebních pracích, ale i při tzv. "sedání" stavby vlivem nestability základových zemin a hornin
  • vysoká rozměrová stálost , stabilita, pevnost a tažnost
  • vynikájící flexibilita za nízkých teplot a výborná svařitelnost zejména horkým vzduchem
  • folie se vyznačují vynikající svařitelností  nejen v dané etapě realizace, ale i po dlouhé době např. při dodatečných úpravách
  • spoje izolací jsou prováděné horkovzdušnými automaty s možností dokonalého opracování detailů prostupů rozvodů zdravotechniky.
ANKETA
Které hydroizolace mají podle Vás nejdelší životnost ?
1. asfaltové lepenky (11567)
2. stěrkové izolace (5687)
3. termoplastové foliové izolace (7142)
Počet hlasujících: 24396
 
 
NOVINKY

Nová internetová prezentace

Na nové prezentaci firmy Stavofol s.r.o. Vám přinášíme aktuální informace o stavebních izolacích proti pronikání vlhkosti, vody a radonu a jejich možnostech použití v novostavbách i při rekonstrukcích.


ODKAZY

www.iRadonTest.cz - komplexní radonový program
Komplexní radonový program


Zelená linka Stavofol - hydroizolační a protiradonové foliové systémy
24 hodin denně z celé ČR
Stavofol - stavební izolační folie - izolace proti vodě a vlhkosti, prodej, pokládka, svařování, lepení
czech
deutsch
english