Firma STAVOFOL s.r.o.

Společnost STAVOFOL s.r.o. byla administrativně založena v únoru roku 2004  jako pokračovatel oboru IZOLACE STAVEB v původní firmě RADONtest, kde se  tento obor rozvíjel již od roku 1995. Postupně se sortiment návrhu, dodávky a montáže hydroizolací rozrostl od řešení spodních staveb až po izolační systémy plochých střech, vodních  a speciálních staveb.

Rozvoj konkurence a nabídka nových izolačních foliových systémů nás  trvale nutí zdokonalovat naše komplexní služby a produkty. Toho dosahujeme zvýšením kvality služeb, dodávky a montáže hydroizolačních systémů a jejich účinnou detailní optimalizací. Na stavebním trhu jsme např. exklusivní tím, že zejména u spodních staveb rodinných a bytových domů  provádíme  ZDARMA na základě vstupních parametrů materiálovou, technologickou a ekonomicky optimální variantu řešení. Při řešení založení staveb a navrhování základových konstrukcí nabízíme projektantům, stavebním firmám, ale i drobným stavebníkům perfektně promyšlený  a v praxi odzkoušený sortiment hydroizolačních foliových systémů. Jedním z cílů firmy je nabídnout pomoc již od počátku. Již ve stadiu projektu se snažíme vhodnou volbou hydroizolačního foliového systému  nejen u spodních staveb, ale také při řešení skladby konstrukcí plochých střech, teras, vodních a speciálních staveb ušetřit Vaše finanční prostředky, dokonale ochránit a zvýšit hodnotu Vaší stavby.  Naše služby, zejména posouzení stávajícího hydroizolačního systému ve stavebním projektu a jeho případnou náhradu optimálnější variantou již tradičně využívají  nejen stavební firmy,  developerské společnosti, ale i  subjekty provádějící inženýring a stavební dozor.

Za dobu působení v dané problematice získala naše firma nejen teoretické, ale zejména praktické zkušenosti, které Vám touto cestou můžeme nabídnout. Všichni šéfmontéři a technici absolvovali odborná školení na jednotlivé hydroizolační systémy. Každodenní používání nejmodernější svařovací techniky v podobě horkovzdušných automatů ( LEISTER TWINNY, LEISTER VARIMAT ), přísné dodržování technologických postupů při montáži hydroizolačních systémů od předních evropských výrobců ( Německo, Švýcarsko, Itálie, Norsko …. )  posunulo naši společnost mezi TOP firmy v České republice.  Firma realizovala do dnešního dne přibližně 1 000 000 m2 foliových izolací  na stavbách po celé ČR. Mezi naše odběratele patří nejen malé až velké stavební firmy, ale zejména každoročně 100 vky soukromých investorů – stavebníků rodinných a bytových domů.

ANKETA
Které hydroizolace mají podle Vás nejdelší životnost ?
1. asfaltové lepenky (11567)
2. stěrkové izolace (5687)
3. termoplastové foliové izolace (7142)
Počet hlasujících: 24396
 
 
NOVINKY

Nová internetová prezentace

Na nové prezentaci firmy Stavofol s.r.o. Vám přinášíme aktuální informace o stavebních izolacích proti pronikání vlhkosti, vody a radonu a jejich možnostech použití v novostavbách i při rekonstrukcích.


ODKAZY

www.iRadonTest.cz - komplexní radonový program
Komplexní radonový program


Zelená linka Stavofol - hydroizolační a protiradonové foliové systémy
24 hodin denně z celé ČR
Stavofol - stavební izolační folie - izolace proti vodě a vlhkosti, prodej, pokládka, svařování, lepení
czech
deutsch
english